Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sietí

Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, TikTok, Twitter, VKontakte… Predpokladáme, že ste už niekde počuli o týchto populárnych sociálnych sieťach. V roku 2020 boli sociálne siete navštevované odhadom 3,23 miliardami používateľov aktívnych aspoň raz za mesiac, čo predstavuje 80,7% používateľov internetu.

Najväčšou sociálnou sieťou na svete stále zostáva Facebook. Čo je veľmi dôležité pochopiť čo najskôr je, že pri zvažovaní nákupu sa podľa Tapinfluence až 74% ľudí pozerá na svoje sociálne siete. Váš web alebo e-shop jednoducho musí byť na Facebooku.

Na Facebooku spravujeme firemné stránky a skupiny s celkovým počtom cca. 50.000 ľudí.

Webiano.

Fungovanie na sociálnych sieťach z komerčného pohľadu nie je zábava alebo strata času. Priam naopak, je to profesionálne naplánovaná činnosť na základe stratégie, ktorú Vám navrhneme, spracujeme a aj zrealizujeme. Vaše príspevky na Facebooku alebo iných sociálnych sieťach by mali vyzerať profesionálne a zmysluplne. Najmä ak ide manažment veľkých skupín, ako napríklad tej s 13,200+ ľuďmi, ktorú spravuje Webiano.

Facebook už nie je jednoduchý na ovládanie, ako pri jeho vzniku. Aj my sa denno-denne akreditovane vzdelávame a získavame odborné certifikáty, aby sme Vám mohli zabezpečiť optimálne riešenia priamo pre Vaše podnikanie.

Radi Vám o tejto téme povieme osobne alebo telefonicky viac. Vyskúšajte spoluprácu s nami a garantujeme Vám, že sa zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.