Kampane a marketing

Reklamné kampane a marketing

Bez reklamy a marketingu sa dnes veci hýbu vpred len veľmi ťažko. Popri SEO optimalizácii a tvorbe kvalitného obsahu je potrebné venovať dostatočnú pozornosť aj reklamným kampaniam a využiť ich potenciál pre Vaše podnikanie alebo činnosť.

Toto je reklamný slogan Google, ktorý znie veľmi jednoducho a atraktívne:

Nechajte svoju firmu prekvitať s pomocou služby Google Ads. Oslovte zákazníkov, keď vo vyhľadávaní a mapách Google vyhľadávajú firmy podobné tej Vašej. Plaťte len za výsledky, ako sú kliknutia smerujúce na Váš web alebo hovory do Vašej firmy.

Google.

Ono to naozaj znie atraktívne a jednoducho. Realita je však iná. Za úspešnou kampaňou sú dlhé hodiny analýz dát, testovania a správneho nastavenia konkrétnej reklamnej kampane. Okrem Google rozumieme aj reklamám na iných sociálnych sieťach, ako sú Facebook, LinkedIn alebo YouTube. Všetky majú svoj význam, pokiaľ sú dobre nastavené a pokiaľ je správne nastavený ich formát, trvanie, časovanie a vizuál.

K marketingu len skutočne stručne. Robíme ho zo srdca a odborne. Na marketing a kampane sa pozeráme komplexne. Túto službu poskytujeme iba našim zákazníkom ako doplnkovú službu, ktorá je naviazaná na webstránku, e-shop alebo aplikáciu na mieru. Nie je možné si ju objedať samostatne.