Hosting a e-mail zadarmo

Hosting a e-mail zadarmo

Nie, nie je to vtip. Našim zákazníkom naozaj poskytneme plnohodnotný, stabilný a neobmedzený hosting (prevádzku) na jeden rok zdarma! Stačí, ak si objednáte e-shop, webstránku alebo aplikáciu na mieru.

Stabilná a bezproblémová prevádzka stránky a hlavne e-mailov je u nás samozrejmosťou. Existuje mnoho spoločností a už len samotný výber medzi nimi je komplikovaná záležitosť. U nás Vám žiadne prevádzkové komplikácie alebo výpadky e-mailov a stránok nehrozia.

Naviac Vám profesionálne poradíme s výberom vhodnej domény. Vedeli ste, že je na výber skoro až 500+ koncoviek? Vaša doména nemusí byť len www.domena.sk, ale môže mať koncovku napríklad www.domena.shop. Viac sa dozviete priamo v popise našej služby Registrácia domén.

Je toho veľa, čo by sme mohli napísať, ale načo o tom písať, keď Vám to môžeme pokojne vysvetliť osobne alebo cez telefón.

Ponuka na hosting a prevádzku e-mailov tu nebude večne, tak sa rozhodnite čím skôr pre spoluprácu s nami a garantujeme Vám, že neoľutujete. Máme už takmer 20-ročné skúsenosti, tak sa pridajte medzi našich spokojných zákazníkov!