E-shop na mieru

E-shop na mieru

Internetový predaj nikdy v histórii nerástol tak rýchlym tempom, ako v tejto dobe. Podnikatelia využívajú potenciál e-commerce a rozširujú svoje aktivity na predaj produktov a služieb online. Podnikať online si už môže dovoliť prakticky ktokoľvek.

Vaši zákazníci už dávno nie sú iba ľudia sediaci za počítačom. Sú to aj majitelia smartfónov, tabletov a notebookov. Ak sú pripojení na internet, sú to Vaši potenciálni zákazníci a našou úlohou je ich správne a vhodne osloviť prostredníctvom online predaja.

Prečo mať dobrý a funkčný e-shop?

  • Do roku 2040 bude podľa Nasdaq až 95% nákupov realizovaných online.
  • Iba 26 % malých firiem sa pokúsilo podľa Small Biz Trends vytvoriť svoj vlastný internetový obchod.
  • 72 % nákupov na internete prebehne do roku 2021 podľa portálu Statista na mobilnom zariadení.
  • 40 % malých firiem nemá podľa Visual Objects vlastné oficiálne webové stránky.

Naše ceny e-commerce riešení začínajú od 1000 €. Je to časovo obmedzená a zvýhodnená cenová ponuka platná iba do konca roka 2021 pre limitovaný počet našich nových zákazníkov.

Webiano.

Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou a prevádzkou e-shopov. Od malých e-shopov až po obrovské internetové obchody. O tejto téme sa dá písať veľmi dlho, ale naším cieľom nie je teória, ale prax.

Pripravíme Vám funkčný e-shop na mieru. Vyberte si vhodné riešenie alebo nás kontaktujte, poradíme Vám. Našou silnou stránkou sú skúsenosti, prax a osobný prístup.